Gastronómia

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb.

Okrem štandardnej ponuky jedál v našom Snack menu (vrátane menu pre najmenších) , Vám naši kuchári s radosťou pripravia aj diétne, bezlepkové, vegánske či vegetariánske jedlá.

Pri príprave jedál využívame predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín – Nápojový lístok

Reštaurácia

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj v prevažnú časť roka.

Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.

Otváracie hodiny:

Reštaurácia je otvorená denne od 07:30 do 21:00 hod.

  • Raňajky sa podávajú v čase od 07:30 do 10:00 hod.
  • Obedy sa podávajú v čase od 12:00 do 15:00 hod.
  • Večere formou bufetových stolov / menu sa podávajú v čase od 17:30 do 20:00 hod.

Lobby bar

Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v Lobby bar -e hotela, ktorý sa nachádza v hotelovej hale pri recepcii. Ku káve Vám odporúčame ochutnať čerstvé zákusky z našej hotelovej cukrárne.

V ponuke Lobby baru môžete nájsť aj pestrý sortiment kvalitných koňakov, whisky a regionálnych ovocných destilátov.

Ochutnajte aj naše 100% BIO šťavy z prvého priameho lisovania. Bez pridaného cukru alebo iných sladidiel, bez farbív, aróm a konzervačných látok, z ekologického poľnohospodárstva, BIO certifikácia, vyrobená lisovaním za studena, šetrne pasterizovaná a vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.

 

lobby bar

Bowling bar

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal.

Ak plánujete bowlingový turnaj, vieme vám zabezpečiť komplexnú organizáciu, medzi turnajovú zábavu, vyhodnotenie aj sprievodný kultúrny program. Ak si chcete jednoducho len zahrať, dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii. Zabavte sa s rodinou či kamarátmi počas Vášho pobytu pri bowling – u a vychutnajte si nápoje, ktoré Vám náš barman rád namieša – nápojový lístok .

Otváracia doba: St – Ne: 17.00 – 24.00 hod.

 

Pool bar

Pool bar sa nachádza priamo v bazénovom svete a ponúka rôzne nápoje – nealko a alko nápoje, teplé nápoje, miešané drinky – už aj pre najmenších.

 

 

Grill bar

Grill bar sa nachádza v exteriéri hotela pri vonkajších bazénoch a hosťom je k dispozícii počas letnej sezóny. Ponúka rýchle občerstvenie formou grilovaných jedál, rôznych chuťoviek, šalátov, denného menu a nápojov.

Otváracia doba: denne: 09.00 – 19.00 hod.

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie