Kúpele

Magnéziový kúpeľ

Magnéziový kúpeľ je vhodný pri svalových kŕčoch a bolestiach kĺbov. Tento kúpeľ Vám navyše pomôže zbaviť sa škodlivých toxínov z tela, zmierniť zadržiavanie vody v tele, uvoľniť svalové napätie, upokojiť myseľ a príjemne zrelaxovať.

Pivný kúpeľ s fľaškou piva (0,33 l)

Pivný kúpeľ je výnimočná procedúra pri ktorej si doprajete uvoľňujúci kúpeľ s pivnou emulziou a s fľaškou vychladeného piva. Kúpeľ prehrieva pokožku, uvoľňuje kožné póry, ktorými sa dostávajú von z tela škodlivé látky. Pivové emulzie zas majú ozdravujúci účinok, podporujú regeneráciu pokožky a zároveň posilňujú imunitný systém organizmu.

Uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou

Kúpeľ s hlbokou vôňou, obsahujúci esenciálne oleje a prírodné kvety levandule. Zbaví Vás stresu, napätia a podráždenosti. Pomáha pri poruchách spánku, zápalov a začervenania kože.

Kúpeľ proti bolesti s bahnom z Mŕtveho mora

Kúpeľ proti bolesti z bahna z Mŕtveho mora  a esenciálnych olejov pôsobí ukludňujúco,  upokojuje nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov.

Harmonizujúci kúpeľ s lupeňmi ruží

Luxusný kúpeľ s voňavými jemnými kúskami lupeňov ruží čistí a rozjasňuje pleť, má omladzujúce účinky, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, oživuje a vypína pokožku. Vhodná je rovnako aj pri podráždenej a citlivej pleti, pri drobných vyrážkach a akné. Kúpeľ  pomáha upokojiť organizmus, zlepšuje náladu, je vhodná pri nespavosti, bolestiach hlavy, proti depresii, vyvoláva pocit pokoja a harmónie. Je tiež afrodiziakálny a vhodný aj pre partnerský kúpeľ.

Kleopatrino čaro

Obsahuje olej bohýň, je to olej, ktorý sa v spojení s vodou mení na mliečnu emulziu. Zjemňuje a zvláčňuje kožu. Používa sa s čistými esenciálnymi olejmi. Má povzbudzujúce účinky, podporuje odvodnenie a bunkovú výmenu.

Kúpeľ so zeleným čajom

Regenerujte Vašu pokožku kúpeľom so zeleným čajom. Kúpeľ má čistiaci, protizápalový a dezinfekčný účinok. Zelený čaj obsahuje antioxidanty, ktoré spomaľujú prejavy starnutia pokožky, oživujú a spevňujú ju.

 

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie