Pobyt pre seniorov

Oddýchnite si a načerpajte nové sily. Zažite komfort bezbariérového štvorhviezdičkového Wellness Hotela Patince. Čakajú na vás interiérové a exteriérové bazény s termálnou vodou s blahodárnymi účinkami na pohybové ústrojenstvo, sauny, wellness & spa procedúry a široký výber jedla. Senior pobyt môžete venovať aj ako darček Vašim rodičom alebo starým rodičom.

Wellness Hotel Patince získal v celoslovenskej súťaži ocenenie Senior Friendly 2019 v kategórii stredných firiem. Viac o ocenení Senior Friendly si môžete prečítať TU.

Pobytový balík pre seniorov

Prečo navštíviť Wellness Hotel Patince?

Hotel sa nachádza v krásnom prostredí Podunajskej roviny blízko Dunaja. Okolie hotela je ako stvorené na zdravotné prechádzky aj dlhšie výlety, nordic walking, jazdu na bicykli a ďalšie pohybové aktivity.

 zimné aktivityletné aktivityVýlety

patincee

Hotel je bezbariérový. Naše spoločné priestory a izby sú prispôsobené aj pre ľudí, ktorí k pohybu využívajú kompenzačné pomôcky.

Máte špeciálnu diétu? V cene ubytovania je polpenzia formou bohatých švédskych stolov s výberom bezlepkových, bezlaktózových, vegetariánskych či vegánskych jedál. Pokiaľ ale trpíte zdravotnými problémami, pri ktorých je potrebné iné špeciálne stravovanie, oznámte to pri rezervácii pobytu a naši kuchári pripravia jedlo priamo pre vás.

viac o stravovaní

 

Teplá termálna voda z prameňa Hévíz, ktorý vyviera z hĺbky 200 m, má pozitívny vplyv na pohybové ústrojenstvo. Máte problémy s kĺbmi alebo svalmi?  Posaďte sa priamo ku prúdiacemu prameňu v našom rímskom kúpeli alebo do najväčšieho krytého relaxačného bazéna na Slovensku s hĺbkou 1,2 m a s príjemnou teplotou vody do 30 ℃ s množstvom vodných prvkov. Nájdete tu aj ďalšie interiérové a v lete otvorené exteriérové bazény s termálnou vodou.

viac o bazénovom svete

Naše sauny majú omladzujúci účinok na pokožku. Pobyt v Saunovom svete pôsobí celkovo ako prevencia proti rôznym ochoreniam, napríklad horných dýchacích ciest.

Výhodné pobyty pre seniorov

Máte 60 rokov a viac? Vyberte si náš výhodný Wellness Senior pobyt. Pokiaľ k nám prídete počas pracovného týždňa na minimálne 2 noci, získate množstvo výhod, medzi ktoré patria:

 • neobmedzený vstup do bazénov
 • neobmedzený vstup do saunového sveta
 • neobmedzený vstup do fitness centra
 • 1 x diagnostiku organizmu (podľa dostupnosti)
 • 1 x termický zábal (podľa dostupnosti)

S každým ďalším dňom stráveným vo Wellness Hoteli Patince dostanete zdarma ďalšiu procedúru, ako je napríklad magnéziová kúpeľ. Pri pobyte od 4 nocí získate navyše aj rašelinový zábal. To ale nie je všetko!

všetky výhody wellness senior pobytu

Wellness Senior

Zdroj: Bigstockphoto.com

Príďte do Patinec s vnúčatami

Chcete stráviť príjemné chvíle s vašimi vnúčatami? Príďte k nám aj s nimi. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko u nás neplatí. Deti nad 6 rokov majú zvýhodnené ceny. Náš hotel je pre pobyt s deťmi ako stvorený. Nájdete tu:

 • detské stoličky
 • prebaľovacie pulty
 • 2 detské kútiky
 • animačné programy pre deti (cez víkendy a prázdniny)
 • interiérové a v lete otvorené exteriérové detské bazény a vodné atrakcie pod dohľadom plavčíkov
 • vonkajšie ihrisko a mnoho ďalšieho

Prístup do bazénového sveta, detské atrakcie, detský kútik alebo animačné programy sú zahrnuté v cene ubytovania.

Ďalšie výhody pobytu s deťmi

Detský kútik

 

Doprava do Patiniec

Patince sa nachádzajú 15 kilometrov od Komárna, kam sa pohodlne doveziete vlakom alebo autobusom. Odtiaľ si môžete pri rezervácii pobytu objednať dopravu naším priestranným autom (cena 10 €), ktoré vás dovezie priamo pred hotel.

kontaktujte nás

 

Doprava Wellness Hotel Patince

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie