Prístav a Plavby

Prístav Patince

Prístav Marina Patince sa nachádza na riečnom kilometri 1 752 obkolesený krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom Kormoránov.
Prístav bol vybudovaný v roku 2007. Poskytuje kotvisko pre osobnú loď WELLNESS 1, s ktorou sa podnikajú pravidelné výletné plavby v okolí Patiniec. Plavby sa konajú najmä po trase Patince – Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod.

Nájdete tu aj jachtársky prístav pre 25 – 30 jácht. Samozrejmosťou je možnosť spúšťania a vyťahovania jácht. Prístav Marina ale ponúka ideálne podmienky aj na stanovanie a kempovanie v areáli so sprchami, sociálnym zariadením a detským ihriskom.

Na tomto mieste sú ideálne podmienky pre usporiadanie rôznych outdoorových podujatí a teambuildingových aktivít. Na tomto úseku Dunaja je povolené dokonca aj vodné skútrovanie spolu s vodným lyžovaním. Pre deti je v prístave pripravené aj ihrisko s trampolínou a preliezkami.

Marina Bar

Počas letnej sezóny opäť otvárame náš Marina Bar Patince, ktorý je k dispozícii návštevníkom denne od 10.00 do 18.00 hod. (V prípade priaznivého počasia).

Nájdete v ňom ponuku nápojov a ľahkých snackov.

Viac informácií na wellnessline.sk

 

Informácie a služby pre návštevníkov

Neodmysliteľnou súčasťou prístavu sú vyhliadkové plavby loďou po Dunaji. Počas plavby môžete spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

Pravidelné plavby

V máji a júni sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody.
V júli a auguste sa budú pravidelné plavby konať v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hod.
Od 2.9. do 30.10. 2021 sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody.

Cena:

  • osoba od 12 rokov – 10 €
  • dieťa od 6 do 11,9 rokov – 5 €
  • dieťa do 5,9 rokov – zdarma

Informácie a nahlasovanie:

 

Skupinové plavby 

V prístave Marina Patince kotví aj výletná loď Wellness 1 (max. kapacita je 75 osôb), s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby po Dunaji. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek.

Na lodi vieme zabezpečiť ochutnávky vín, destilátov, živú aj reprodukovanú hudbu. V areáli nájdete veľkú trávnatú plochu vhodnú aj na outdoorové teambuildingové aktivity.

Bližšie informácie na tel. č.: +421 918 243 284 alebo mailom na ck@wellnesspatince.sk

 

Školské výlety

Výletná loď je ideálnou príležitosťou aj pre školské výlety. Plavby sa konajú najmä po trase Patince – Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek.

 Ponuka pre školy:

  • 5 € /dieťa do 12 rokov pre 40 a viac osôb
  • 6 € /dieťa do 12 rokov pre 20 až 39 osôb
  • 2 hodinový vstup do bazénového sveta vo Wellness hoteli Patince len za 6 € /osoba
  • Občerstvenie na lodi podľa dohody

O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: +421 918 243 284 alebo mailom na ck@wellnesspatince.sk

Kotvenie lodí a člnov

V prístave nájdete jachtársky prístav na dlhodobé kotvenie pre 30 jácht. V areáli prístavu je možné spúšťanie a vyťahovanie jácht. Pre jachtárov sú v prístave k dispozícii aj sprchy a sociálne zariadenia.

Marina Patince Cenník kotvenia 2022

Prístav je taktiež vhodným miestom pre milovníkov vodných športov (vodné lyžovanie, resp. vodné skútrovanie).

Bližšie informácie o prístave na tel. čísle: +421 918 703 069 alebo pristav@wellnesspatince.sk

 

 

Viac informácií o prístave

 

 

 

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie