Rekreačné poukazy vo Wellness Hotel Patince

Rezervujte si svoj pobyt

Počuli ste už o rekreačných poukazoch no neviete, ako ich môžete využiť? My Vám odpovieme na všetky otázky! Zistite, ako si za lacno dopriať dovolenku na Slovensku s pomocou rekreačných poukazov.

Ktorá firma vydáva rekreačné poukazy?

Ktorá firma vydáva rekreačné poukazy?

Povinnosť sa týka spoločností a firiem s viac ako 49 zamestnancami. Príspevok na rekreáciu získate priamo od zamestnávateľa v dvoch formách:

  • Elektronická poukážka vo formáte rekreačnej platobnej karty
  • Priame zaplatenie faktúry v ubytovacom zariadení a následné preplatenie tejto faktúry zamestnávateľom.

Pozor! Pred samotnou návštevou zariadenia si zistite, akú formu preplatenia si zvolí vaša firma.

Kto môže rekreačný poukaz využiť?

Kto môže rekreačný poukaz využiť?

Na to, aby ste mohli rekreačný poukaz využiť, musíte vo vašej firme pracovať najmenej 2 roky. Tento údaj plynie z vašej pracovnej zmluvy. Na poukaz sa môžu tešiť aj štátni zamestnanci a ľudia pracujúci vo verejnom záujme.

Ak momentálne čerpáte materskú alebo rodičovskú dovolenku, rekreačný poukaz môžete využiť aj Vy! Podmienkou je, aby Váš pracovný pomer trval 2 roky ku dňu začiatku rekreácie.

A čo členovia vašej rodiny?

Táto správa Vás istotne poteší. Zamestnávateľ totiž preplatí 55 % výdavkov na dovolenku aj pre Vašu manželku/manžela, druha/družku, pre rodičov žijúcich v jednej domácnosti a samozrejme deti. Ak Vaše deti navštevujú základnú školu či osemročné gymnázium (do 4. ročníku), príspevok môžete využiť aj na denné či pobytové tábory počas prázdnin.

V prípade, ak ste SZČO, všetky náklady na rekreáciu si môžete započítať do daňových výdavkov.

Aká je výška príspevku?

Aká je výška príspevku?

Jednoducho povedané, vaša firma vám preplatí 55% nákladov, max. do sumy 275 € ročne. Menšiu časť, 45% si už doplatíte vy, tj. 225 €. Maximálna cena rekreačného poukazu môže byť až 500 €. To znamená, že v prípade, ak zamestnanec vynaloží na rekreáciu 500 a viac eur ročne, zamestnávateľ mu prispeje maximálnou sumou 275 eur. Ak zamestnanec vynaloží na dovolenku nižšiu sumu, zamestnávateľ mu na ňu poskytne príspevok vo výške 55 % oprávnených výdavkov.

Postup procesu uplatnenia rekreačných poukazov na pobyt

Na aké služby môžete poukaz použiť?

Na aké služby môžete poukaz použiť?

Rekreačný poukaz môžete využiť v rôznych rekreačných zariadeniach na Slovensku, ktoré poskytujú ubytovanie, stravovacie služby, wellness alebo iné služby zahŕňajúce oddych a relaxáciu. Podmienkou je, aby ste v tomto zariadení strávili najmenej dve noci.

Kontaktujte rezervačné oddelenie

V prípade záujmu o detailnejšie informácie si kliknite na: http://rekreacnepoukazy.sk/

Wellness Hotel Patince spolupracuje so spoločnosťami ako Benefit Plus, Doxx, Edenred, Gusto karta ako aj Národný turistický systém. Vyberte si ktorýkoľvek pobyt z ponuky Wellness Hotela Patince a naše rezervačné oddelenie vám pomôže vypočítať cenu pobytu a vybrať si ideálny pobyt pre vás. Prihláste sa do nášho newslettera, aby vám neušli informácie o zľavách na pobyty.

Chcem dostávať newsletter

Pobyty, ktoré môžete využiť priamym zaplatením:

Pobyt 2 + 1 noc zdarma
139€ osoba/ 3 noci
Veľkonočný pobyt – Ubytovanie s polpenziou
69€ osoba / noc
Ubytovanie s polpenziou
69€ osoba / noc
Seniorský pobyt
276€ osoba / 4 noci
Wellness pobyt od 3 nocí
263€ osoba/ 3 noci

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie