Seniorský výlet so vstupom do bazénového sveta s možnosťou vstupu do saunového sveta

Užite si skvelé chvíľky a netradičné zážitky vo Wellness Hoteli Patince**** vo vnútorných bazénoch, ktoré sú doplnené o rôzne vodné atrakcie.

Termálna voda sa v Patinciach vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí       na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám. Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca.

Relaxácia v termálnej vode s teplotou približne 35 °C má upokojujúci účinok na organizmus. Podporuje prívod tepla najmä do končatín, ktoré      sú vždy chladnejšie. Zvýšenie telesnej teploty vyvoláva významné zrýchlenie biochemických zmien v organizme, čo zapríčiňuje zvýšenú spotrebu kyslíka a výdaja oxidu uhličitého. To napomáha k zlepšeniu pružnosti svalov, väzív a spojivových tkanív. Výsledkom je zníženie svalového napätia.

Vďaka vyššej teplote termálnej vody sa zrýchľuje prekrvenie kože a telesného jadra. Voda z termálneho vrtu sa v našom bazénovom svete upravuje, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca.

JPEG obrázok 122

 

V bazénovom svete sú Vám k dispozícii nasledovné bazény:

Veľký relaxačný bazén ktorý je najväčším krytým bazénom na Slovensku s teplotou vody do 30 °C a hĺbkou 1,2 m, využiť tu môžete rozličné atrakcie, ako napr. masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa. Tiež sa môžete tešiť na 10 miestnu vírivka s teplotou vody 36 °C a na sedací kľudový bazén s rovnakou teplotou 36 °C (momentálne v rekonštrukcii).

 

Bazenovy svet_Panorama3

 

Neodmysliteľnou súčasťou nášho hotela je aj saunový svet, ktorý pozostáva z 5 sáun, odpočivárne, vírivky a ochladzovacie bazéna.

Tešiť sa môžete na:

fínsku saunu ktorá napomáha k prekrveniu kože, zlepšeniu pohyblivosti svalstva a kĺbov a vyplaveniu nečistôt z kože,

švédsku saunu ktorá veľmi výrazne podporuje látkovú výmenu a rýchle vylučovanie škodlivín z nášho tela,

parnú saunu po ktorej sa pokožka silne prekrvuje, prečistí a samozrejme má priaznivé účinky aj na cievne a dýchacie ochorenia,

infrasaunu ktorá uvoľňuje a prehrieva svaly a v neposlednom rade bylinkovú saunu, ktorá je šetrná k telu, pomáha zmierniť svalové bolesti a v neposlednom rade terapeutické účinky za čo vďačíme inhalovaniu rôznych bylín.

Neoddeliteľnou časťou hotela je jeho vlastná loď Wellness 1, ktorá premáva v pravidelných intervaloch.  Loď kotví v prístave Marína na riečnom kilometri 1 752 obkolesený krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom Kormoránov. Plavby sa konajú najmä po trase Patince – Moča a späť a dĺžka plavby predstavuje 1 hod. Loď premáva do 29.10.2022. Cena plavby: 165 € /skupina.

DSC_9423

PODMIENKY

Akcia platí pre organizované skupiny minimálne 10 seniorov nad 60 rokov.

Cena zahŕňa celodenný vstup do bazénového sveta: veľký relaxačný bazén, kľudový sedací bazén (momentálne v rekonštrukcii), vírivka a jednorazový vstup saunového sveta: fínska, švédska, bylinková, parná a infrasauna, ochladzovací bazén, vírivka, odpočiváreň.

CENNÍK

Ceny vstupov Online nákup cez eshop Nákup v pokladni na recepcii hotela
Celodenný vstup do bazénového sveta 8 € 10 €
Celodenný vstup do bazénového a saunového sveta 15 € 17 €

 

 

 

 

Bližšie informácie na tel. č.: +421 918 243 284 /e – mailom na kongresy@wellnesspatince.sk .

Tešíme sa na Vaše objednávky.

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie