Školský výlet so vstupom do bazénového sveta

Užite si skvelé chvíľky a netradičné zážitky počas školského výletu vo Wellness Hoteli Patince**** vo vnútorných bazénoch, ktoré sú doplnené o rôzne vodné atrakcie.

V bazénovom svete sú k dispozícii nasledovné bazény:

Veľký relaxačný bazén ktorý je najväčším krytým bazénom na Slovensku s teplotou vody max. 30 ° C a hĺbkou 1,2 m. Využiť tu môžete rozličné atrakcie ako napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.

Detský vnútorný bazén s teplotou vody 34 ° C a hĺbkou vody 70 cm. Doplnený je o detský tobogan, ktorý detičky milujú.

Okrem toho sa tu nachádza aj 10 miestna vírivka s teplotou vody 36 ° C a sedací kľudový bazén s príjemnou teplotou 36 ° C (momentálne v rekonštrukcii).

Neoddeliteľnou časťou hotela je jeho vlastná loď Wellness 1, ktorá premáva v pravidelných intervaloch.  Loď kotví v prístave Marína na riečnom kilometri 1 752 obkolesený krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom Kormoránov. Plavby sa konajú najmä po trase Patince – Moča a späť a dĺžka plavby predstavuje 1 hod. Loď premáva do 29.10.2022. Cena plavby: 165 € /skupina.

DSC_9423

PODMIENKY

Akcia platí pre organizované skupiny minimálne 10 žiakov základných alebo stredných škôl (detské tábory, školy v prírode, detské domovy, centrá voľného času a pod.).

Dospelý dozor (1 osoba) na skupinu 10 žiakov alebo študentov vstup len za 1 €. Ďalší členovia dozoru (max 5 osôb za skupinu) vstup za cenu 8 €.

Minimálny počet v skupine je 10 detí do 18 rokov a jeden dospelý dozor (min. 1 osoba na skupinu 10 detí). Akcia platí pre skupiny minimálne 10 žiakov základných alebo stredných škôl.

Cena zahŕňa vstup do bazénového sveta: veľký relaxačný bazén s atrakciami ako napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa, sedací kľudový bazén (momentálne v rekonštrukcii), vírivka, detský bazén s toboganom.

CENNÍK

Ceny vstupov Online nákup cez eshop Nákup v pokladni na recepcii hotela
Celodenný vstup dieťa / študent do 18 rokov 8 € 10 €
Celodenný vstup dozor (1 osoba na 10 detí) 1 € 1 €
Celodenný vstup pre ďalších členov dozoru 8 € 10 €

 

 

 

Bližšie informácie na tel. č.: +421 918 243 284 /e – mailom na kongresy@wellnesspatince.sk .

Tešíme sa na Vaše objednávky.

 

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie