Vnútorné aktivity v hoteli

Detské kútiky

V hoteli sa nachádzajú 2 plne vybavené detské kútiky. Prvý sa nachádza hneď vedľa Lobby baru a je určený menším deťom. Tu sa deti môžu napríklad vrhnúť do bazénika s guličkami, zahrať sa s plyšovými hračkami alebo si vymaľovať Flippyho. Druhý detský kútik sa nachádza pri kongresových sálach v KS Východ. Tento je určený väčším deťom, ktoré si chcú zašportovať, zasúťažiť v stolnom futbale alebo si zaskákať na trampolínach.

Animačné programy

Fitness

Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitness centra neobmedzený prístup zdarma.

Powerjoga

Cvičením jogy sa zbavíte zdravotných problémov, zvýši sa pružnosť a pohyblivosť, posilníte si Váš imunitný systém a zlepšíte svoje dýchanie. Powerjoga získava stále viac a viac svojich prívržencov preto neváhajte a príďte sa uvoľniť a poriadne si zacvičiť.

Aqua gym

Aqua gym je pomerne mladý šport kombinujúci aerobnú činnosť a vodné prostredie.  Je zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, zníženia váhy a vytvarovanie tela. V hoteli si ho môžete zacvičiť každú sobotu o 16:30 v bazénovom svete.

Bowling, biliard, šípky a stolný futbal

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal. Dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii. Otváracia doba: St – Ne: 17.00 – 24.00 hod.

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

Stolný tenis

Pre tých hostí, ktorí si netrúfajú na klasický tenis máme pripravený stôl, kde môžete predviesť svoju rýchlosť a presnosť. Zabavte sa a zasúťažte si so svojimi priateľmi alebo deťmi. Stolný tenis si môžete zahrať pri bazénovom svete zdarma.

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie